Anlatımlı Bayan Örgü Bere
15 Mart 2016
Fatma

Anlatımlı Bayan Örgü Bere

Anlatımlı Bayan Bere Yapılışı    Sevgili hanımlar bu yazımızda sizlerle çok güzel bere modellerini paylaştık ve içlerinden bir tanesini anlatmaya...

Anlatımlı Bayan Bere Yapılışı

   Sevgili hanımlar bu yazımızda sizlerle çok güzel bere modellerini paylaştık ve içlerinden bir tanesini anlatmaya çalıştık.Yapımı çok da zor olmayan bereyi sizlerinde rahatlıkla öreceğini düşündük.Umarız beğenirsiniz..
Örgüye tam 105 ilmek ile başlıyoruz ve yaklaşık olarak dört santim 1+1 lastik örgü örüyoruz ve ardından düz örgüye geçiyoruz.Aynı zamanda iki ilmekte bir , bir ilmek arttırıyoruz ve yüz atmış ilmek yapıyoruz.Yirmi santim ördükten sonra iki ilmek örüyoruz.Üçüncü ve dördüncü ilmekleri birlikte alıyoruz. iki ilmek örüyoruz.Bu şekilde eksiltme işlemini yapıyoruz.Tam atmış ilmek kalana kadar bu işleme devam ediyoruz.Şapka boyumuz yirmi beş santimde geri kalan atmış ilmeği iğne ile toparlıyoruz ve dikiyoruz.İşte bu kadar hanımlar yapan arkadaşlarımıza kolay gelsin..

Bir Yorum Bırak

2015-2016 ÖrgüSeninle.COM İletişim Adresimiz. info@orguseninle.com Bu sitenin içeriği yazarın özgün paylaşımlarından ve muhtelif sitelerden derlenen alıntılardan ibarettir.