Anlatımlı Örgü Fular Modelleri
15 Mart 2016
Fatma

Anlatımlı Örgü Fular Modelleri

Anlatımlı Fular Yapımı    Merhaba sevgili hanımlar bu yazımızda sizler ile birbirinden güzel fular modellerini paylaştık ve içlerinden kahverengi olanı...

Anlatımlı Fular Yapımı

   Merhaba sevgili hanımlar bu yazımızda sizler ile birbirinden güzel fular modellerini paylaştık ve içlerinden kahverengi olanı anlatmaya çalıştık…

İşimize öncelikle üç  metre zincir çekerek başlıyoruz ve birinci sırada tığın üzerine tam üç defe dolama yapıyoruz.Ardından yedinci zincirin içine batıp ve dört defa çıkartıyoruz ve trabzan yapıyoruz.Daha sonra iki zincir çekiyoruz ve tığ üzerine üç defa iplik doluyoruz ve yanında ki zincirie batıp de defada çıkarıyoruz.Bütün sıra boyunca bu şekilde yapıyoruz.

İkinci sırada ise tırabzanların arasına iki zincir çekiyoruz ve ikili tırabzan yapıyoruz ve üç defa da çıkartıyoruz.

Üçüncü sırada  ise her tırabzan arasına tam üç tane tırabzan dolduruyoruz ve üç defada çekiyoruz ve bu şekilde sırayı tamamlıyoruz.

Son sıra da ise bütün tırabzanların üzerine yine tırabzan dolduruyoruz ve üç defa da çıkıyoruz ve modeli bitiriyoruz…Güle güle kullanın..:)

Bir Yorum Bırak

2015-2016 ÖrgüSeninle.COM İletişim Adresimiz. info@orguseninle.com Bu sitenin içeriği yazarın özgün paylaşımlarından ve muhtelif sitelerden derlenen alıntılardan ibarettir.