Nilüfer Çiçekli Havlu Kenarı Örneği
23 Ocak 2016
orguseninle

Nilüfer Çiçekli Havlu Kenarı Örneği

Aldığınız düz model veya çeyiz hazırlamak için havlularınız varsa kenarlarına tığ ile işlemeler yaparak farklı örnekler üretebilirsiniz. Basit tığ işleri...

Nilüfer-Çiçeği-Yapımı-Havlu-Kenarı-203x150Aldığınız düz model veya çeyiz hazırlamak için havlularınız varsa kenarlarına tığ ile işlemeler yaparak farklı örnekler üretebilirsiniz. Basit tığ işleri ile işleyerek misafir havluları olarak da kullanabilirsiniz.

Nilüfer Çiçekli Havlu Kenarı Örneği; düz beyaz havlunuz için şık bir hareket katmak için yine aynı tonda nilüfer çiçeği yapılmaktadır. Bunun için öncelikle havlunun uç kısmına tül güpür ekleyerek iki yanlara da çiçeği koyabilirsiniz. Ayrıca biye alarak havlunuzun kenarlarına makine ile geçebilirsiniz. Çiçek yapımı içinde 4 cm. beyaz saten kurdele ve yapraklar için 4 cmç yeşil saten kurdele kullanarak nilüfer çiçeğini yapabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

2015-2016 ÖrgüSeninle.COM İletişim Adresimiz. info@orguseninle.com Bu sitenin içeriği yazarın özgün paylaşımlarından ve muhtelif sitelerden derlenen alıntılardan ibarettir.