Örgü Telefon Kılıfı
7 Şubat 2016
orguseninle

Örgü Telefon Kılıfı

Örgü Telefon Kılıfı Modeli Hanımlar, kendiniz veya partneriniz için sevimli ve yaratıcılık dolu telefon kılıfları yapmaya ne dersiniz? Hayatımızın önemli...

Örgü Telefon Kılıfı Modeli

Hanımlar, kendiniz veya partneriniz için sevimli ve yaratıcılık dolu telefon kılıfları yapmaya ne dersiniz? Hayatımızın önemli parçası olan telefonlarımızla günün pek çok saati iç içeyiz. Peki neden telefonunuzun kılıfı yaratıcılığınızı  ve becerinizi yansıtmasın? Eğer siz de aksesuarlarını kendisi yapmaktan hoşlanan hanımlardansanız  sizin için hazırladığımız bu keyifli ve şık tasarımı mutlaka incelemelisiniz. Üstelik ördüğünüz bu yepyeni kılıfınız belki de telefonunuzu korumak konusunda da hiç fena değildir, ne dersiniz? Video anlatımdaki adımları takip ederek istediğiniz renklerde kılıflar oluştururken tasarımınıza yaratıcı fikirlerinizi de uygulayabilirsiniz. Ayrıca eviniz veya eşyalarınız için harika dekorlar yapabileceğiniz  Öncelikle gerekli malzemelerin neler olduğunu sıralayalım:

Malzemeler:

  1. Yün iplik
  2. 1 adet kanca
  3. 1 adet düğme
  4. İğne
  5. Dikiş kalemi

örgü-telefon-kılıfı

Yapılışı:

Videolardaki adımları sırayla uygulayarak siz de hemen şimdi bu güzel kılıfı kendiniz yapabilirsiniz.

 

Bir Yorum Bırak

2015-2016 ÖrgüSeninle.COM İletişim Adresimiz. info@orguseninle.com Bu sitenin içeriği yazarın özgün paylaşımlarından ve muhtelif sitelerden derlenen alıntılardan ibarettir.